• Неодамнешно
  • -16 %
20PCS 3# Најлон Патент Црно Бела Беж Крпа Невидливи Патент DIY Перница Перница Ватенка Покрие Домашен Текстил за Шиење Додатоци

20PCS 3 Најлон Патент Црно Бела Беж Крпа Невидливи Патент DIY Перница Перница Ватенка Покрие Домашен Текстил за Шиење Додатоци

DEN 300.00
DEN 357.60

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд : Meetee
Име : 3# Најлон Невидливи Патент Материјали : Најлон Боја : Црна,Бела,Беж Големина : 20cm,25cm,35cm,50cm,60cm (1 инч =25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи) Употреба : DIY Облека Торба Перница за Шиење Додатоци Пакет : 20pcs/многу

Клучни карактеристики

Големина:
3#
Должина:
20cm, 25cm, 35cm, 50cm, 60cm
Бренд Име:
Meetee
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Најлон
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Невидливи
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Број На Модел На:
AP004
Тип На Производ:
Патентите

Слични производи во категоријата