• Неодамнешно
  • -10 %
1000pcs/pack еден Бои Кабелот Патент се Повлече Рака Ласо Црна Прибор За Облека

1000pcs/pack еден Бои Кабелот Патент се Повлече Рака Ласо Црна Прибор За Облека

DEN 2549.00
DEN 2832.00

Количината на стоката
Това е достапна

Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба. Тоа е вашата чест и одговорност. 2 : Колку големина Колку количество 3:Нашата фабрика е specialzing на производство на етикети и ознака ,и sticler ,ако треба да се произведе нив ,можете да контактирате со нас Благодарение на вас превозот начин Превозот Услови ве Молиме оставете ја вашата точна адреса.Ако сте се обиделе да пребарувате на објектот што сакате, само нас контакт и ние може да ви помогне да го најдете! Ви благодариме за вашата поддршка !!!
. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина. Ви благодариме. Повратна информација за Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Ние ќе испрати цел 1-4 дена по потврдување на уплатата.Ве молиме во вид надвладее,ви благодарам. Ако не можете да изберете Кина Пост Воздух Mail Таму не е опција од кина пост во многу земји, на сајтот, всушност, тоа може да отиде на било кое место на светот. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек.Ако видите овој превозот компанијата не ги достави до избраната земја/регион кога ќе го поставите цел,ве Молиме да ни оставите порака и ние ќе го промени тоа да ЕМС со иста цена, но испрати од кина пост. Слободен испорака на нарачки сите ќе се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, времето за испорака е за 14-25 дена да повеќето дестинации. Увозни давачки Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Контактирате за Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите. И таму можеби малку доцнење во празници. Ние не може да се провери со вас пред породувањето.1000pcs/pack еден Бои Кабелот Патент се Повлече Рака Ласо Црна За Облека Додатоци Тип на Производ :(4-14-24-34-44-5-4-64-7) Патент се Повлече на Кабелот На производи вклучуваат јаже, не отстранлив! Користењето Широко се Користи За Чанти,Облека во Боја (било stype ,ако треба да ги купите ,можете да ми кажете која stype треба ) се Должи да се пука на светлината,го следи и други причини,сликата ефект неизбежно постои мала боја разлика.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Големина:
any size
Лизгачот Тип:
Не заклучување
Техника:
Насликани
Функција:
custome Патент Лизгачи
Пластични Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
SLOOBAO
Број На Модел На:
БИЛО
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата