• Неодамнешно
  • -10 %
1000pcs/пакет Патент Повлекува Кабелот Јаже Завршува Заклучување Zip Клип Тока Црна За Ранец/Прибор за Облека

1000pcs/пакет Патент Повлекува Кабелот Јаже Завршува Заклучување Zip Клип Тока Црна За Ранец/Прибор за Облека

DEN 2311.00
DEN 2568.00

Количината на стоката
Това е достапна

Слободен испорака на нарачки сите ќе се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, времето за испорака е за 14-25 дена да повеќето дестинации. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.Ве молиме во вид надвладее,ви благодарам. Тоа е вашата чест и одговорност. Ако не можете да изберете Кина Пост Воздух Mail Таму не е опција од кина пост во многу земји, на сајтот, всушност, тоа може да отиде на било кое место на светот.1000pcs/пакет Патент Повлекува Кабелот Јаже Завршува Заклучување Zip Клип Тока Црна За Ранец/Прибор за Облека Тип на Производ :(4-84-94-104-114-12-4-134-14) Патент се Повлече на Кабелот На производи вклучуваат јаже, не отстранлив! Користењето Широко се Користи За Чанти,Облека во Боја (било stype ,ако треба да ги купите ,можете да ми кажете која stype треба ) се Должи да се пука на светлината,го следи и други причини,сликата ефект неизбежно постои мала боја разлика. И таму можеби малку доцнење во празници.Целосна наплата вклучувајќи го и превозот ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано. Увозни давачки Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 2 : Колку големина Колку количество 3:Нашата фабрика е specialzing на производство на етикети и ознака ,и sticler ,ако треба да се произведе нив ,можете да контактирате со нас Благодарение на вас превозот начин Превозот Услови ве Молиме оставете ја вашата точна адреса. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност.Ако видите овој превозот компанијата не ги достави до избраната земја/регион кога ќе го поставите цел,ве Молиме да ни оставите порака и ние ќе го промени тоа да ЕМС со иста цена, но испрати од кина пост. Ние ќе испрати цел 1-4 дена по потврдување на уплатата. Надоместокот ќе биде донесена откако предметот беше вратен на оригинална состојба. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена,Тоа може да биде до 30-45days. Контактирате за Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Големина:
any size
Лизгачот Тип:
Не заклучување
Техника:
Насликани
Функција:
custome Патент Лизгачи
Пластични Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
SLOOBAO
Број На Модел На:
БИЛО
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата