• Неодамнешно
  • -5 %
Вампир вештерка лажни ноктите хорор страшно ноќта на Вештерките костим дух гума ноктот ноктот партија фенси облека COS зомби проп матурска

Вампир вештерка лажни ноктите хорор страшно ноќта на Вештерките костим дух гума ноктот ноктот партија фенси облека COS зомби

DEN 3876.00
DEN 4080.00

Количината на стоката
Това е достапна

БОИТЕ МОЖАТ да се РАЗЛИКУВААТ МАЛКУ се ДОЛЖИ НА БЛИЦ на КАМЕРАТА возрасни големина , може да се вклопува 14 Y деца - возрасни СИЛИКОНИ ПЛАСТИКА, БОИТЕ НА ПРСТИТЕ И НОКТИТЕ МОЖЕ да ВАРИРААТ со ОНИЕ ПРИКАЖАНИ 1 СЕТ НА 10 ПРСТИ ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ УПОТРЕБИ : ФЕНСИ ОБЛЕКА, ПАРТИИТЕ, ИТН ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ОБЈЕКТ

Клучни карактеристики

Повод:
Бренд Име:
chinrusticyw
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Број На Модел На:
123

Слични производи во категоријата