• Неодамнешно
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(10pcs/Многу)+Антички Брод Тркала Дизајн на Шише Настроената Океанот Тематските Свадба Партија Giveaway Подарок За Гости

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(10pcs/Многу)+Антички Брод Тркала Дизајн на Шише Настроената Океанот Тематските Свадба Партија Giveaway Подарок

DEN 1199.52

Количината на стоката
Това е достапна


БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(10pcs/Многу)+Антички Брод Тркала Дизајн на Шише Настроената Океанот Тематските Свадба Партија Giveaway Подарок За Гости
Материјал : метал
Тежина : околу 65 грама
Настроената Големина : околу 12*6cm
Пакет : подарок кутија
Пакет Големина : за 7*14*2.5 cm
Име на производ : шише настроената
Употреба : Свадба фаворизира&партија материјали
Карактеристики :
Нашиот Брод е Тркало Вино Шише Настроената Свадба Корист карактеристики уникатен дизајн што може да додадете контакт на whimsy да било свадбата. На врвот на вино во шише настроената карактеристики на метал шарм во облик на бродот тркала. Тоа доаѓа спакувана во подарок кутија со спакувани во хартиена лента.
Вистински Производ Слика За Референца :

Клучни карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
RWF-0061BO
Материјал:
Метал
Тежина:
about 65grams
Употреба:
Свадба Фаворизира&Партија Услуги
Пакет:
Подарок кутија
Кутија големина:
about7*14*2.5 cm
Име на производ:
шише настроената

Слични производи во категоријата