• Неодамнешно
  • -15 %
12pcs/многу Срце Облик Љубов Цевка Празни Сапун Меур Шише Дува Сапун Меурчиња Реквизити Убав Подарок За Дете Роденденска забава

12pcs/многу Срце Облик Љубов Цевка Празни Сапун Меур Шише Дува Сапун Меурчиња Реквизити Убав Подарок За Дете Роденденска забава

DEN 115.00
DEN 134.88

Количината на стоката
Това е достапна


12pcs/многу Срце Облик Љубов Цевка Празни Сапун Меур Шише Дува Сапун Меурчиња Реквизити Убав Подарок За Дете Роденденска забава Пад на Превозот
Карактеристики :
1. Смешни украси за роденден и свадби.
2. Играчки кои децата сакаат на роденден страни.
3. Романтични и елегантен, тој го остава добра меморија за вас.
Производ Параметри :
1. Боја : транспарентна
2. Големина : за 10.7 cm * 1.1 cm / 4.2 * 0.43"
3. Материјал : пластика
Пакување Листа :
12 * Меур Се Држи Празна Шише

Клучни карактеристики

Бренд Име:
noroomaknet
Број На Модел На:
Празни Сапун Меур Шише
is_customized:
No
Материјал:
Пластични
Повод:
Број на Компјутери:
12pcs
Шема:
Полна Боја
Пад на превозот:
Yes
Функција:
Празни Сапун Меур Шише

Слични производи во категоријата