• Неодамнешно
60 Компјутери/многу Фенси Канцелариски Дрвени Музички Забелешка Молив За Продавници Партија се Залага за Деца' Подарок за Статистика Училиште Пишување на Материја?

60 Компјутери/многу Фенси Канцелариски Дрвени Музички Забелешка Молив За Продавници Партија се Залага за Деца' Подарок за Статистика

DEN 994.08

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Дрвени
Тежина : околу 10.0 g/парчиња
Големина : како фотографија
Количина : 1 lot=60 парчиња.
Напомена :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
60M188
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво;Дрвени
Повод:
Ноќта На Вештерките,Нова Година,Божиќ,Назад На Училиште
Број на Компјутери:
60pcs
Шема:
Шарени

Слични производи во категоријата