• Неодамнешно
Вистински Природен Вино Црвено Гранат Кристал Круг Монистра Водат Хривнија 8мм

Вистински Природен Вино Црвено Гранат Кристал Круг Монистра Водат Хривнија 8мм

DEN 906.72

Количината на стоката
Това е достапна

Основни Детали : Материјал : природни гранат кварцен кристал Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : нараквица Регионални Функција : Кина Бренд Име : Ying Лаи Накит Број на Модел : j0405 употреба : дома декорација Предмет : природно се зголеми кварцен кристал нараквици Боја : црвена Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!
производи слика :


Клучни карактеристики

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Партија,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Земјата Ден,Денот на Таткото,Годишнина,Нова Година,Велигден,денот на Благодарноста,Божиќ
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата