• Неодамнешно
  • -9 %
10pcs Клучот на Моето Срце Ознака Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Материјали Свадба Сувенири Свадба Подароци За Гостите

10pcs Клучот на Моето Срце Ознака Свадба Фаворизира И Подароци Свадба Материјали Свадба Сувенири Свадба Подароци За Гостите

DEN 559.00
DEN 614.40

Количината на стоката
Това е достапна


Повод : Свадба
Теми : Градина Тематските
Категорија : Ознаки
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Разубавувањето : Tassel
Персонализација : Не-персоналните
Големина на Ознака : 8.5*3.5 см
Големина на Подарок Кутија : 11*6.5 см
Пакување : Подарок Кутија

Клучни карактеристики

Шема:
Срцето
Број на Компјутери:
10pcs
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Bookmark002
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Корист
Теми:
Градина Тематските
категорија:
Ознаки
разубавувањето:
Tassel
Големина на Ознаката:
11*6.5 см
Големина на Подарок Кутија:
8.5*3.5 см
Пакување:
opp

Слични производи во категоријата