• Неодамнешно
(20pcs/многу)БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+Роденден Giveaway Сребрен Ангел Шише Настроената Пиво Отварачки Свадба Бебе Туш Услуги

(20pcs/многу)БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+Роденден Giveaway Сребрен Ангел Шише Настроената Пиво Отварачки Свадба Бебе Туш Услуги

DEN 1103.52

Количината на стоката
Това е достапна


(20pcs/многу)БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+Роденден Giveaway Сребрен Ангел Шише Настроената Пиво Отварачки Свадба Бебе Туш Услуги

Клучни карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
RWF-0077BO
Материјал:
Метал
Тежина:
about 27 grams
Употреба:
Свадба Фаворизира&Настан Материјали
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Име на производ:
шише настроената
Пакет:
хартија картичка
картичка големина:
за 10.5*7.5 cm
Настроената Големина:
за 6.9*4.5 cm

Слични производи во категоријата