• Неодамнешно
  • -16 %
(100pcs/многу)16mm Празно Дрво Плоштад Со Дупка Лебл Додатоци Недовршени Селски Диск 0.6-CT1455B

(100pcs/многу)16mm Празно Дрво Плоштад Со Дупка Лебл Додатоци Недовршени Селски Диск 0.6-CT1455B

DEN 282.00
DEN 336.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ние ќе наплатиме такса ако треба гравирање. Ве молиме да ни порака за да ја прилагодите цена.
Опис На Производот
· Matetial : Висок квалитет basswood иверица ;
· Пакет се вклучени : 100 компјутери
· Големина на :
Прибл. : 0.6 инчи Ширина x 0.6 инчи Висина x 1/8 инчи, дебелина;
Прибл. : 16 mm Ширина x 16 милиметри Висина x 3 mm дебелина;
Дупка големина : 1.4 mm
· Боја : Природна боја;
· Состојба : Brand new.
· Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Оваа кругови може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали.
· Свадба Ознаки / Совети Картички / Сакаат Дрво Ознаки / Придружба Картички / Корист Ознаки / Копче За Среќен Брак Висат Ознаки / Место Картички / Гроздобер. Тие може да се користи како Подарок Ознаки, Висат Ознаки, Придружба Картички, Свадба Корист Ознаки, Етикети, или Совети Картички.

Клучни карактеристики

Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Божиќ Партија,Ноќта На Вештерките,Нова Година,Дипломирањето,Велигден,Свадба
Материјал:
Дрво;Дрвени
Бренд Име:
HJYEXD
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата