• Неодамнешно
  • -16 %
(3colors, 30pcs/многу) 50mm, Акрилик Ракета Оган Стрелка Топла Розова, Жолта, Тиркизна 2 -AC1319A

(3colors, 30pcs/многу) 50mm, Акрилик Ракета Оган Стрелка Топла Розова, Жолта, Тиркизна 2 -AC1319A

DEN 363.00
DEN 432.00

Количината на стоката
Това е достапна


· Материјал : Високо квалитетен Еко-Пријателски Акрилик .
· Пакет се вклучени : 3colors x 10pcs секоја боја=30pcs вкупниот ;
· Големина на :
Прибл. : 2.0 инчи Должина x 1.2 инчи Висина x 0.08 инчи, дебелина;
Прибл. : 50 mm Должина x 28 mm Висина x дебелина 2mm;
· 3 Боја : Жолта, Тиркизна, Топла Розова ;
и напред и назад се исти цврсти бои;
· Состојба : 100% Сосема нов;
· Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : дебелината и бои може да се разликува малку.
Секој акрилик доаѓа со заштитна хартија/пластика, ве молиме да го отстраните овој пред употреба.
Ние секогаш се служи со полно срце и душа!

Клучни карактеристики

Шема:
Никој
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Божиќ Партија,Ноќта На Вештерките,Нова Година,Дипломирањето,Велигден,Свадба
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
HJYEXD
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата