• Неодамнешно
  • -5 %
Ctrue 1PCS 18cmX18cm burlap &Чипка Прстен Перница Hessian прстен перница селски свадба centerpieces гроздобер свадба декорација

Ctrue 1PCS 18cmX18cm burlap &Чипка Прстен Перница Hessian прстен перница селски свадба centerpieces гроздобер свадба декорација

DEN 228.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ctrue 1 PCS 18cm X18cm burlap &Чипка Прстен Перница Hessian прстен перница селски свадба centerpieces гроздобер свадба декорација
Материјал : Природни Hessian & Чипка
Големина : Прибл. 18cm *18cm
Пакет : 1 buc прстен перница
Слики :

Клучни карактеристики

Повод:
Партија,Ден на Мајката,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,ноќта на Вештерките,Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Големиот Настан,Куќата на Движење,Родовата се Открие,Годишнина,Нова Година,за Роденден
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
C001
Бренд Име:
ctrue
is_customized:
Yes
Материјал:
burlap
Точка име :
Прстен Перница Hessian прстен перница
Повод:
селски свадба оркестарот Гроздобер свадба партија материјали
Големина:
18cm *18cm
Материјал:
burlap & чипка
КОЛИЧИНА:
еден компјутери

Слични производи во категоријата