• Неодамнешно
  • -11 %
18mm Јасно 900pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристално 1 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лустерот делови

18mm Јасно 900pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристално 1 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лустерот делови

DEN 5498.00
DEN 6177.60

Количината на стоката
Това е достапна


18mm Јасно 900pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристално 1 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лустерот делови
Име : Кристал Лустерот Octagon Монистра во една дупка
Големина : 18mm
Боја : јасно
Материјал : K9 Кристално
Употреба : Насловна Страна Свадба Декорација Осветлување Делови
Answer : ___________________________ Note :
[ На даноци, ДДВ и други увозни давачки/трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ]
Детална Слика :
ако имате некои прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне на вас!

Клучни карактеристики

Повод:
Роденден,Ноќта На Вештерките,Партија,Кинеската Нова Година,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Денот На Благодарноста
Шема:
Никој
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
18mm
Име:
кристал octagon монистра
боја:
AB
Големина:
18mm
Материјал:
k9 кристално
мини цел:
1280pcs
Техника:
Полиран
Употреба:
Дома Свадба Декорација

Слични производи во категоријата