• Неодамнешно
  • -25 %
LumiParty Бела Чипка Кристал Свадба Прстен Носител Перница, 6 x 6 инчи, Свадба Колекција-15

LumiParty Бела Чипка Кристал Свадба Прстен Носител Перница, 6 x 6 инчи, Свадба Колекција-15

DEN 108.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


Lumi Party Бела Чипка Кристал Свадба Прстен Носител Перница, 6 x 6 инчи, Свадба Колекција-20
Спецификации :
Материјал : Сатен, Памук.
Големина : 15*15 см
Пакет : OPP вреќа
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи мало боја отстапување се должи на светлина и на екранот.
Големина може да се разликува малку поради прирачник за мерење.
Пакет Се Вклучени :
1 * Свадба Прстен Перница

Клучни карактеристики

Големина:
M
Број На Модел На:
HO1070G85600
Материјал:
Памук
Шема:
Цвет
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Бренд Име:
LumiParty

Слични производи во категоријата