• Неодамнешно
  • -15 %
Бесплатен Превозот 3cm Круг Жолта Боја ВИ БЛАГОДАРИМЕ Додадете Малку Црвено Срце Налепници 600 КОМПЈУТЕРИ/Многу Круг Етикети од Хартија Налепница За Подарок

Бесплатен Превозот 3cm Круг Жолта Боја ВИ БЛАГОДАРИМЕ Додадете Малку Црвено Срце Налепници 600 КОМПЈУТЕРИ/Многу Круг Етикети

DEN 326.00
DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : само-лепило
Големина : 3*3cm
КОЛИЧИНА : 600 PCS/Многу
Имаме берза на оваа точка,и да го прифатат прилагодено лого .
Ние прифаќаме прилагодено дизајн и се меша на големо,Ние и ветуваме на понуда на најдобар квалитет на производи, со најдобри цени и најдобра услуга.
Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте со нас.
Добредојдовте на цел.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
yangxiChen
Повод:
Денот на мајката,Партија,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
Шема:
Писмо

Слични производи во категоријата