• Неодамнешно
  • -15 %
Бесплатен Превозот 100pcs Ткиво Хартија Пом Пом Големи 14inch Хартија Цвет Сина Боја за Расадник Бебе Туш Роденден Фото Позадина

Бесплатен Превозот 100pcs Ткиво Хартија Пом Пом Големи 14inch Хартија Цвет Сина Боја за Расадник Бебе Туш Роденден Фото Позадина

DEN 4080.00
DEN 4800.00

Количината на стоката
Това е достапна

Постојат 29 бои да се избере
Ве молиме оставете порака за бои ви се допаѓа.
3) ако вашата вкупна вредност е под 2kg, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.,
За повеќе дизајн и бои, ве молиме погледнете на фотографиите што следат.
Ако не пораката, ние ќе ја испрати на бои со случаен избор
Опис На Производот
Материјал : 17 gsm хартија плочи
Големина : 4inch, 6inch, 8inch, 10 инчен, 12inch, 14inch, 16inch, 18inch, 20inch
Пакет : 1pc/opp вреќа
Употреба : Т издаде хартија пом poms можат да се користат одново и одново и изгледа фантастично во Weedings, Роденден, Bady туш, денот на Благодарноста, Chrismas, Нова Година, Ангажмани, Дома Декорација, Bady е Спални соби, Корпоративни Настани, Anniversaties и така натаму.
* *** Да го избере бои !
Ве молиме оставете порака за бои што сакате.
Повратни информации 1. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме
. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.
4) Ние имаме договор со некоја меѓународна Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
100pcs Ткиво Хартија Пом Пом Големи 14inch Хартија Цвет Сина Боја за Расадник Бебе Туш Роденден Фото Позадина
ЗАБЕЛЕШКА
****1 Многу =100pcs 14inch Ткиво pompom
Можете да изберете комбинација од бои. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации. Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас. Ако не, ние ќе се направи на бои од страна на случаен избор. Значи, ако имате било какви прашања.
Упатување на различни големини
DIY Чекор
Декорација Occassion Огромен инвентар за Поддршка на сите наредби Пакување Превозот Услови
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex.

Клучни карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
Pom007
Шема:
Цвет,Солидна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Големина:
M
Големина:
12 inch
Објектот:
Ткиво Пом Пом

Слични производи во категоријата