• Неодамнешно
  • -15 %
Бесплатен Превозот 600PCS/Лот 3 cm Retangle Scalloped благодарам три бои, Хартија Labels Налепница Печат За Подарок /Пече/Кутија/Накит

Бесплатен Превозот 600PCS/Лот 3 cm Retangle Scalloped благодарам три бои, Хартија Labels Налепница Печат За Подарок /Пече/Кутија/Накит

DEN 326.00
DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : само-лепило
Големина : 3cm
КОЛИЧИНА : 600 PCS/Многу
Имаме берза на оваа точка,и да го прифатат прилагодено лого .

Клучни карактеристики

Бренд Име:
yangxiChen
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Денот на Таткото,април Будала Ден Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
Шема:
Писмо

Слични производи во категоријата