• Неодамнешно
  • -5 %
Експрес слободен превозот 3Mx3M Нов Дизајн Свадба Позадина Завеса со Swags за ПРОДАЖБА Јс-028

Експрес слободен превозот 3Mx3M Нов Дизајн Свадба Позадина Завеса со Swags за ПРОДАЖБА Јс-028

DEN 4373.00
DEN 4602.72

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне тука. Ако треба да се купи свадба ставка и изберете го Изразат испорака, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 2 недели однапред да го фати партија датум;
Ако времето е итна, ве молиме потврдете го со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме. Тоа е, исто така, издржливи да се користи повторно и повторно за долгорочно.
Види подолу боја на топ листите 01-70#
1.)
Ако треба изменуваат, ве молиме оставете ни бојата се менува. Ова е подготвен направи свадба позадина завеса која е убаво pleated и обработуваат на врвот на работ да се користи со стандардна позадина стои или тешки цевка и drape систем.

Клучни карактеристики

Големина:
3x6 M, 3x3 M
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Венчавка,Денот на Вљубените,Денот на Таткото,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Полна Боја
Материјал:
сатенски материјал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
3x3 3x6

Слични производи во категоријата