• Неодамнешно
  • -23 %
4PCS 6G92-15K859-CC PDC Паркинг Сензор за Ford 8A6T-15K859-АА 6W83-15K859-CC CA 735486959

4PCS 6G92-15K859-CC PDC Паркинг Сензор за Ford 8A6T-15K859-АА 6W83-15K859-CC CA 735486959

DEN 2119.00
DEN 2751.36

Количината на стоката
Това е достапна

Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас, ви благодарам многу!
4. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и пет ѕвезди. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Ако не можете да го најдете вашиот дел број(ОЕМ) во мојот оглас, едноставно прашам и јас ќе се обидеме да ви помогнеме. Ние ќе резервни no напори за решавање на сите прашања за клиентите. Сите проблемот може да се реши со добра комуникација. Имаат среќен шопинг искуство и убав ден! : )
. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Имаме стотици видови на паркинг-сензори и тоа ќе се вклопуваат речиси сите модели. Единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број, исто така можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затворање. Ви благодариме за пребарување на објектот. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга. За Големина : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење.Предното или Задното PDC Паркинг Растојание Контрола Сензор за Моделите наведени во compatability. Ние работиме напорно со секој клиент да направи зделки на Aliexpress пријатно искуство, ако постои квалитетот на прашањето со реден примено, дали контактирајте со нас веднаш, давање негативни повратни информации unrationally не ќе им помогне на сите. Делови број : 6 W83-15 K859-CC
2. Ако имате било истрага во врска со објектот, ве молиме преку стои внатре писмо или e-mail за да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.

Клучни карактеристики

OSD Language:
Бренд Име:
СОРГО
Тип:
Видлив
Разговор Опсег:
1
Име На Модел:
6W83-15K859-CC
Материјал Тип:
Стандард
Производителот Дел Број:
6W83-15K859-CC
Осветленост Дел Број:
6W83-15K859-CC CA 735486959
Автомобил Производител:
Ford

Слични производи во категоријата