• Неодамнешно
Висок Квалитет 7H0919275C Обратно Паркинг Сензор 7H0 919 275C се Вклопува Ауди А2 А4 A6 A8 7H0 919 275 C

Висок Квалитет 7H0919275C Обратно Паркинг Сензор 7H0 919 275C се Вклопува Ауди А2 А4 A6 A8 7H0 919 275 C

DEN 576.48

Количината на стоката
Това е достапна

е прифатена . Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.

Клучни карактеристики

OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Стандард
Разговор Опсег:
50M
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
ONYPEI
Име На Модел:
7h0 919 275 c
Тип На Објект:
паркинг сензор
Гаранција:
1 година
квалитет:
Висок квалитет
каталог:
паркинг сензор
OSD Language:
Англиски
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Пластични
Автомобил Производител:
за Ауди
Производителот Дел Број:
7h0 919 275 c
Другиот Дел Број:
7h0 919 275 c

Слични производи во категоријата