• Неодамнешно
  • -23 %
4PCS PDC Паркинг Сензор 735393479 Браник Објект Обратна им Помогне на Радар За Алфа Ромео 735429755 46802909

4PCS PDC Паркинг Сензор 735393479 Браник Објект Обратна им Помогне на Радар За Алфа Ромео 735429755 46802909

DEN 1277.00
DEN 1657.92

Количината на стоката
Това е достапна

Ако поради некоја причина имаат проблем за објектот, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине било Неутрален или Негативен фидбек. Ние топло сакал да ви ги задоволи решение. Делови број : 735393479
2. Ако не можете да го најдете вашиот дел број(ОЕМ) во мојот оглас, едноставно прашам и јас ќе се обидеме да ви помогнеме. Ако имате било истрага во врска со објектот, ве молиме преку стои внатре писмо или e-mail за да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. За Големина : ве Молиме овозможи 1-3мм грешки поради прирачник за мерење. Ние ќе резервни no напори за решавање на сите прашања за клиентите. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Имаме стотици видови на паркинг-сензори и тоа ќе се вклопуваат речиси сите модели. Единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број, исто така можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош. Ви благодариме за пребарување на објектот. Ако сте љубители на нашиот објект, топло очекува вашите пет ѕвезди повратни информации. Ние работиме напорно со секој клиент да направи зделки на Aliexpress пријатно искуство, ако постои квалитетот на прашањето со реден примено, дали контактирајте со нас веднаш, давање негативни повратни информации unrationally не ќе им помогне на сите. Компатибилност(Одговара За) :
1. Ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Предното или Задното PDC Паркинг Растојание Контрола Сензор за Моделите наведени во compatability. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и пет ѕвезди.

Клучни карактеристики

OSD Language:
Бренд Име:
СОРГО
Тип:
Видлив
Разговор Опсег:
1
Име На Модел:
735393479
Материјал Тип:
Стандард
Производителот Дел Број:
735393479
Осветленост Дел Број:
735429755 46802909
Автомобил Производител:
Фиат Алфа

Слични производи во категоријата