• Неодамнешно
  • -10 %
работи оригинални Авто делови PDC паркинг сензори 23262164 со прстени Браник Обратна Помогне за G M 0263033156

работи оригинални Авто делови PDC паркинг сензори 23262164 со прстени Браник Обратна Помогне за G M 0263033156

DEN 367.00
DEN 408.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

OSD Language:
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
23262164
Разговор Опсег:
0.3-3m
Тип:
Невидливи

Слични производи во категоријата