• Неодамнешно
  • -20 %
Луксузна 9 Картички Отвори Паричник Телефон Случај за Asus ZenFone 2 Ласерски ZE500KL 5.0 инчен Флип Кожа Поклопец Стои Носителот Coque Funda Capa

Луксузна 9 Картички Отвори Паричник Телефон Случај за Asus ZenFone 2 Ласерски ZE500KL 5.0 инчен Флип Кожа Поклопец Стои Носителот

DEN 345.00
DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна


Луксузна 9 Картички Отвори Паричник Телефон Случај за Asus Zen Fone 2 Ласерски ZE500 KL 5.0 инчен Флип Кожа Поклопец Стои Coque
Ве Молиме Имајте Во Предвид
Russion пријатели,ве молиме да го пополните вашето целосно име и презиме, поради политиката на руската обичаи , така што можете да ја примите вашата нарачка успешно.
Ве молиме Одберете го Точниот Модел на Телефон , или можете да ни оставите порака, да confirme вашиот модел на телефон. Ве молиме контактирајте со нас за решенија пред да замине негативни ,неутрални повратни информации или отворање на спорови, ние се стремиме да обезбедиме најголема услуга на највисоко задоволство на сите наши клиенти.
Производи Екранот


​​

Клучни карактеристики

Големина:
for Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL 5.0inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Паричникот Случај
дизајн:
Обична,Гроздобер,Бизнис
Карактеристики:
9 Картичка Слотови Кожен Паричник Потпирачот
Бренд Име:
YINGHUI
Компатибилен Бренд:
за Asus ZenFone 2 Ласерски ZE500KL 5.0 инчен
Трговија на големо:
Најдобра цена поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
дизајн:
Паричникот Телефон случај покрие coque capa fundas
боја:
6 бои
Состојба:
100% Сосема нов Висок Квалитет
Број На Модел На:
за Asus ZenFone 2 Ласерски ZE500KL 5.0 инчен
Материјал:
кожа

Слични производи во категоријата