• Неодамнешно
  • -20 %
Куче Кожен Паричник За Coque Apple iPhone 5S Случај прекривачот За iPhone 5 Телефон Случаи За iPhone SE 5SE 5 S Capinha Etui Hoesje

Куче Кожен Паричник За Coque Apple iPhone 5S Случај прекривачот За iPhone 5 Телефон Случаи За iPhone SE 5SE 5 S Capinha Etui

DEN 191.00
DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте не веднаш за
дополнителна помош.Ако сакате да се
размена или вратите производот, И производот не имате било каква штета, само треба да се плати се врати превозот, ќе испрати
сте нов производ, откако ќе го добиете производот. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.0 inch ) i Phone SE ( 4. Функција :
2017 Нови Пристигнување животен Стил + Застане на Функцијата+ Картичката за да го Користите увезени животната средина СТП материјали.ние не ќе recerive секое плаќање се додека не се потврди доставувањето на предмети. Ви благодариме за вашето внимание. Ние и ветуваме дека сите налози ќе бидат издадени во рамките на 24-72hours. Ако сакате Целосна Песна, ве молиме да плаќаат екстра пари за да се избере "Кина Пост Воздух Mail Воздух" или "Хонгконг Пост Воздух Mail" . Обично, превозот време трае приближно околу 20-39
работни дена, тоа зависи од различни земји. Може да се справи како слободно, како што сака.
А Превозот
Ние ќе земе различни канали според карактеристиките на стоката за превоз . Отворен калап според вистински мобилен телефон со прецизна функција дупки.
Бидејќи тоа е меѓународен транспорт, трошоците и времето цената е релативно голема, па ние придаваат големо значење на квалитетот на
производот.ако не,pls контактирајте со нас , ние ќе услуга сте задоволни Ако превозот метод е : Продавачот за Испорака Метод Или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, тоа не може да се следи по парцела лево Кина. На крај, ви посакувам среќен шопинг,
ви благодарам многу за вашата поддршка
.0 inch ) i Phone 5 S ( 4.

Клучни карактеристики

Материјал:
За iPhone 5, iPhone SE, За iPhone 5S
Пакет:
Случај & Рака
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 5
дизајн:
Слатки,Шарени,Животински
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
4 inch
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
кожен паричник случај
Бренд Име:
ICASSBY
Компатибилен Модел:
За iPhone 5 5S SE 5SE
Материјал:
СТП Кожа + Меки Силиконски
боја:
12 Модели На Располагање
Времето на Пазарот:
2017 Нови Пристигнување Животен Стил
функција 1:
Стојат Функција
Карактеристика 2:
2 Карта Сопствениците +1 Парични Слот
Пакет:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
Во Парк / На Големо Поддршка
Место на Потекло:
Шенжен Кина

Слични производи во категоријата