• Неодамнешно
  • -20 %
RINGCALL 2017 Летаат FS517 FS508 FS553 FS507 FS511 FS506 FS504 Cirrus 11 6 9 4 7 3 2 Покрие Кожа Случај 3 Држачот на Кеси Паричник

RINGCALL 2017 Летаат FS517 FS508 FS553 FS507 FS511 FS506 FS504 Cirrus 11 6 9 4 7 3 2 Покрие Кожа Случај 3 Држачот на Кеси Паричник

DEN 153.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
За нас
Ние ќе издаде наплата или ја ако објектот не е пристигна во рок од стандардно време од Aliexpress по receiveing на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака ако не можете да го добијат на време.
Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашиот цена, ние ќе бидеме задоволни ако може да понуди фотографија до нас преку Aliexpress порака.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по сте го добиле .

Клучни карактеристики

Материјал:
FS517 Cirrus 11, FS508 Cirrus 6, FS553 Cirrus 9, FS507 Cirrus 4, FS511 Cirrus 7, FS506 Cirrus 3, FS504 Cirrus 2
Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Анти-удар,Потпирач,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Бизнис,Мат
Големина:
For 4.5 inch - 5.7 inch
Карактеристики:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
ЛЕТААТ

Слични производи во категоријата