• Неодамнешно
  • -20 %
RINGCALL Случај за Philips Xenium W632/S309/S396/X586 Флип Кожа Покрие Паричникот Стил Со ID Слот Стојат

RINGCALL Случај за Philips Xenium W632/S309/S396/X586 Флип Кожа Покрие Паричникот Стил Со ID Слот Стојат

DEN 115.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
За нас
Ние ќе издаде наплата или ја ако објектот не е пристигна во рок од стандардно време од Aliexpress по receiveing на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака ако не можете да го добијат на време.
Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашиот цена, ние ќе бидеме задоволни ако може да понуди фотографија до нас преку Aliexpress порака.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по сте го добиле .

Клучни карактеристики

Материјал:
Philips X586, Philips S396, Philips S309, Philips Xenium W632
Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Анти-удар,Потпирач,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Бизнис,Мат
Големина:
For 4.5 inch - 5.7 inch
Карактеристики:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Philips

Слични производи во категоријата