• Неодамнешно
  • -10 %
KISSCASE Флип Кожа Телефон Случај За iPhone 6 6S 7 8 Плус Задниот Поклопец Стои Паричникот Школка За iPhone X 10 6 6S 7 Телефон Случаи Capa

KISSCASE Флип Кожа Телефон Случај За iPhone 6 6S 7 8 Плус Задниот Поклопец Стои Паричникот Школка За iPhone X 10 6 6S 7 Телефон

DEN 216.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Топло Совети>>> 1. За превозот : Нормално може да се испраќаат надвор во рок од 5 дена, но може да има одложување за време на празниците. 2. За следење на број : Кога ќе изберете превозот метод, тоа ќе покаже дали тоа може да се следи нормално. Ако плаќаат за превозот на трошоците, тогаш нема сомнеж дека може да се следи. Ако не, тогаш тоа не е секогаш може да се следи по целиот пат, се надевам дека ќе може да се разбере. 3. За по продажба на услуги : Доколку постои било каков проблем, откако си ја примил пратката, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат, ви благодариме! Доверба во нас, ние ќе ви даде задоволни решение! : -)

Клучни карактеристики

Материјал:
За iPhone 6 6S Плус, За iPhone 6 6S, За iPhone 7 Плус, За iPhone 7, За iPhone 8 Плус, За iPhone 8, За iPhone X
дизајн:
Бизнис,Обична,Метален,Гроздобер
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорни,Потпирач
Големина:
Wallet Case For iPhone 6 6S 7 8 / 6 6S 7 8 Plus X 10
Бренд Име:
KISSCASE
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Магнетни Тока Флип Паричникот Случај За iPhone 6 6S 7 8 Плус
Материјал:
Висок Квалитет на СТП Кожа Случај Capa
функција 1:
Прецизни Дупки + Камера Заштита На Телефонот Случај
Карактеристика 2:
Магнетни Тока + Застане На Функцијата + Картичка Coque Capa
Функција:
Анти-Удар + Стојат Носителот + Нечистотија-Отпорни Мобилен Телефон Додатоци
Пад на превозот / трговија на Големо:
Поддршка (2 парчиња добие 5% попуст)
SKU:
YYF56808
Модел 1:
За iPhone 6 6S 7 8 Паричникот Случај Маска
Модел 2:
За iPhone 6 6S 7 8 Плус Телефон Школка Capa
Модел 3:
За iPhone X 10 СТП Кожа Покрие Capinhas
Време:
2018 Нови Пристигнување Топла Продажба На Мобилен Телефон Додатоци

Слични производи во категоријата