• Неодамнешно
  • -35 %
2017 Паричникот Жените Долги И Кратки За Кредитни Картички Carteira Feminina Луксузен Бренд За Женска Чанта Мода Симпатична Паричникот Монета Џеб

2017 Паричникот Жените Долги И Кратки За Кредитни Картички Carteira Feminina Луксузен Бренд За Женска Чанта Мода Симпатична Паричникот

DEN 278.00
DEN 428.64

Количината на стоката
Това е достапна


Долго паричникот шоу
Краток паричникот шоу
Жените Паричници Дизајнер Висок Квалитет

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Материјал Состав:
СТП Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
10cm
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Објектот Должина:
19cm
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Passcard Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Бренд Име:
МИС YING
Објектот Ширина:
3cm
Број На Модел На:
D035/2035
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Објектот Тежина:
0.3kg
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Бои:
Црна,Жолта,Зелена,Розова,Виолетова,Сина
Тип:
долги, кратки
Структура:
Кредитни Картички ,Пари Клип,Картичка Паричник
Употреба на толпата:
Девојка, жена, дама

Слични производи во категоријата