• Неодамнешно
Нови BOGESI Паричници Картичка пакет на ЖЕНИТЕ Стп долго дел Purses Поддршка Пад на превозот

Нови BOGESI Паричници Картичка пакет на ЖЕНИТЕ Стп долго дел Purses Поддршка Пад на превозот

DEN 619.20

Количината на стоката
Това е достапна


Нови BOGESI Паричници Картичка пакет на ЖЕНИТЕ Стп долго дел Purses Поддршка Капка превозот Ќе ја избришете поврзани маркетинг образец логото, ве молиме притиснете CTRL + Z undo измените се задржи образец Поддршка Пад на превозот, Ако сакате да започнете бизнис : ве Молиме придружите на нашата организација. Добредојде на сите во еден производ и масовно купување, најдобра цена и со најдобар квалитет, зедницата е нашето ветување! Добредојдовте на еден производ набавки и масовно купување, поддршка на долгорочна соработка. Имате избришани поврзани маркетинг образец логото, ве молиме притиснете CTRL+Z за да го откажете задржување на шаблон на логото

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
pu
Стил:
Моден
Декорација:
Крзно
Објектот Тежина:
0.2
Паричникот Должина:
Краток
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Должина:
19cm
Објектот Висина:
10.5cm
Објектот Ширина:
1
Шаблон Тип:
Шарени
Паричници:
Стандард Паричници
Бренд Име:
Ameiliyar
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B1092
НЕМА.:
822
Отворен начин:
Zip fastener
Применливи пол:
Неутрален / Двете машки и женски
Внатрешната Структура:
Промена малку
Боја:
Црвена, црна, сина, темно кафе, портокал

Слични производи во категоријата