• Неодамнешно
  • -19 %
M348 2017 Новиот Жените Паричникот Симпатична Повик Мода На Цртан Филм Мачка Стп Краток Торба Картичка Торба Паричникот Девојка Жените Студент Подарок Трговија На Гол

M348 2017 Новиот Жените Паричникот Симпатична Повик Мода На Цртан Филм Мачка Стп Краток Торба Картичка Торба Паричникот Девојка

DEN 216.00
DEN 265.92

Количината на стоката
Това е достапна


ГОЛЕМИНА на : 11.5x2 x9.5 cm
тежина : 0.065 kg
2018 Кинеската Нова Година Празник : Февруари 5-Февруари 27
Ние ќе испрати празник налози по Feb 27, според редоследот датум.
Среќна нова година !
Добредојдовте Капка Превозот!!
Цел износ , бесплатен превозот преку Yanwen Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Про и слично , без информации за ажурирање по пакет напушти Кина . Време на испорака се земе 20 - 60 дена.
Цел износ > 5 ДОЛАРИ , бесплатен превозот преку Epacket, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail итн , време на испорака се земе 15 - 45 дена .
Цел износ > 130 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Aramex express итн.
Ви благодариме за вашата поддршка!!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Материјал Состав:
pu
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
11.5cm
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Тежина:
65g
Број На Модел На:
G
Бренд Име:
maybridge
Објектот Висина:
9.5cm
Објектот Ширина:
2cm
Паричници:
Стандард Паричници
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,За Држачот
Главен Материјал:
PU

Слични производи во категоријата