• Неодамнешно
  • -35 %
VEEVANV Дизајнер Цртан филм Молив Случај Жените Паричникот Училиште Складирање Торбичка Девојки Пеперутка Отпечатоци Чанта Деца Канцелариски Материјали

VEEVANV Дизајнер Цртан филм Молив Случај Жените Паричникот Училиште Складирање Торбичка Девојки Пеперутка Отпечатоци Чанта Деца

DEN 312.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


VEEVANV Дизајнер Цртан филм Молив Случај Жените Паричникот Училиште Складирање Торбичка Девојки Пеперутка Отпечатоци Чанта Деца Канцелариски Материјали
Го Следат се Нашите Испорака Процес
Испорака Процес
1, Ние имаме свои склад;
2, Нашите КК ќе ги провери сите кеси внимателно пред вашите пакети се испраќаат надвор;
3, ќе се стави барем еден desiccant во секоја торба;
4, Ние ќе ги стави deodorant во секој кожни торби ( само кожни торби )
5, Ние ќе ги стави на воздушното перниче во секоја голема чанта за да се спречи деформација ( само големи чанти )
6, Ние ќе ги покрие пластична кеса или влага бариера торба пред курир торба за секој кеси.
7, Ние испрати сите пакети како подарок на царинската хартија;
8, Ние ќе напишете 6како вредност на царинската хартија.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
4.5CM
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Бренд Име:
veevanv
Објектот Тежина:
0.09KG
Објектот Должина:
24cm
Главен Материјал:
Oxford
Објектот Висина:
9.5cm
Паричници:
Организатор Паричници
Материјал Состав:
600D/СТП
Број На Модел На:
UFCPB00785
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот:
Деца деца студентите молив торба
Употреба:
Make up торба/молив случај/пен торбичка/молив случај
превозот:
Бесплатен превозот
цена:
Фабрика цена
5% ПОПУСТ:
Повеќе од 2 парчиња
Стил:
3D печатење молив случај
квалитет:
Врвен квалитет
испорака:
Брза испорака
кориснички:
Повеќе од 200pcs

Слични производи во категоријата