• Неодамнешно
  • -50 %
Мода Нови Жените Долго Чанта Солидна Моделот 3 Пати Патент Hasp Висок Капацитет Квалитет СТП Мултифункционален Држачот на Спојката Паричник

Мода Нови Жените Долго Чанта Солидна Моделот 3 Пати Патент Hasp Висок Капацитет Квалитет СТП Мултифункционален Држачот на Спојката

DEN 432.00
DEN 863.04

Количината на стоката
Това е достапна


Мода Нови Жените Долго Чанта Солидна Моделот 3 Пати Патент Hasp Висок Капацитет Квалитет СТП Мултифункционален Држачот на Спојката Паричници

Клучни карактеристики

Бренд Име:
baellerry
Главен Материјал:
PU
Пол:
Жените
Стил:
Англија Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Висина:
3.5cm
Објектот Должина:
19.5cm
Објектот Тежина:
200g
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Состав:
Pu
Број На Модел На:
n64008
Обвивка Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот,Држачот На
Тип На Објект:
Паричникот
Виткање Паричник:
80% off
Пакет внатрешната структура:
патент случај
Торба Форма:
перница тип
Тврдост:
Тешко
Обработка метод:
Нежно лице

Слични производи во категоријата