• Неодамнешно
  • -15 %
2017 нови вистински кожен паричник cowhide ткаени картичка торба тенка спојки кеси

2017 нови вистински кожен паричник cowhide ткаени картичка торба тенка спојки кеси

DEN 1816.00
DEN 2136.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме да го потврдите полно име, Адреса, поштенски код и Телефонски
Број ќе оставиме да ни се во право, овие се многу важни за превозникот
да ја испорача вашата пакет и во можност да се јавите на consigee во времето.
Ако има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да помогнеме.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Материјал Состав:
Cowhide
Шаблон Тип:
плетење
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Ширина:
0.5cm
Паричници:
Спојката Паричници
Пол:
Унисекс
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
Полжав Бебе
Објектот Должина:
19cm
Број На Модел На:
долго дизајн
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Европски и Американски Стил
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Внатрешни работи:
Држачот,Имајте На Ум Оддел

Слични производи во категоријата