• Неодамнешно
  • -49 %
2018 Мажите Вистинска Кожа Паричници Ретро Мажите Монета Чанта Пари Краток Вистинска Кожа Паричници Држачот На Машки Паричник Пари Торба

2018 Мажите Вистинска Кожа Паричници Ретро Мажите Монета Чанта Пари Краток Вистинска Кожа Паричници Држачот На Машки Паричник

DEN 930.00
DEN 1824.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
AIBKHK
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Краток
Декорација:
Никој
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
80g
Објектот Ширина:
10cm
Број На Модел На:
YCwa001
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Внатрешни работи:
Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот,Држачот На
Тип На Објект:
Паричникот

Слични производи во категоријата