• Неодамнешно
  • -5 %
3d Печат процес чанта паричникот Везови игра на престолот паричник на Г Робот кожен паричник пари лента

3d Печат процес чанта паричникот Везови игра на престолот паричник на Г Робот кожен паричник пари лента

DEN 209.00
DEN 219.84

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
Вистината мода
Главен Материјал:
PU
Пол:
Унисекс
Стил:
кинески стил
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
Не Патент
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Краток
Декорација:
Копчето,Везови
Објектот Висина:
11.5cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
62g
Објектот Ширина:
1.5cm
Материјал Состав:
Платно
Број На Модел На:
Стандард
Обвивка Материјал:
Најлон
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел,За Држачот,Внатрешни Работи Патент Џеб,Патент Poucht,Монета Џеб
Тип На Објект:
Паричникот

Слични производи во категоријата