• Неодамнешно
  • -5 %
Аниме Смрт Белешка Висок Квалитет на СТП Краток Паричникот Lawliet & Yagami Light Чанта со Копче

Аниме Смрт Белешка Висок Квалитет на СТП Краток Паричникот Lawliet & Yagami Light Чанта со Копче

DEN 228.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Аниме Висок Квалитет на СТП Краток Чанта Паричник со Копче
ОПИС : Виткање тип паричник, печатени со аниме фигури, има копче.
Пластична кеса пакување, Испорака методи се наоѓаат на дното на страницата.
пати Големина : 12x10cm
Материјал : СТП
ПАКУВАЊЕ :
1x СТП краток паричник со Аниме дизајн

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Материјал Состав:
Вештачки СТП
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Објектот Должина:
12cm
Бренд Име:
NEWPECK
Број На Модел На:
N/A
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Внатрешни работи:
Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Шаблон Тип:
Цртан филм
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Тежина:
65g
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Објектот Висина:
2cm
Објектот Ширина:
10
Стил:
Цртан филм

Слични производи во категоријата