• Неодамнешно
  • -47 %
КОНТАКТ Е Класична Луди Horsehide Кожа Мажите Паричници Вистинска Кожа Мали Паричникот Патент Дизајн Чанта Држачот на Монети, Торби

КОНТАКТ Е Класична Луди Horsehide Кожа Мажите Паричници Вистинска Кожа Мали Паричникот Патент Дизајн Чанта Држачот на Монети,

DEN 1106.00
DEN 2087.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Паричници:
Спојката Паричници
Објектот Должина:
12cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Висина:
10cm
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Паричникот Должина:
Краток
Стил:
Англија Стил
Материјал Состав:
Вистински Кравја Кожа
Објектот Тежина:
150g
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Контактот
Објектот Ширина:
2cm
Број На Модел На:
N1103-2darkbrown
Декорација:
Никој
Големина:
12*10*2cm
Тежина:
150g
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата