• Неодамнешно
  • -50 %
2017 Hi-Q Еластична Водоотпорен Жените Панталони Пролет Лето Дише женски Панталони Армијата Зелената боја Девојки Женски Секојдневен Панталони,AW006

2017 Hi-Q Еластична Водоотпорен Жените Панталони Пролет Лето Дише женски Панталони Армијата Зелената боја Девојки Женски Секојдневен

DEN 960.00
DEN 1919.04

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е Азија големина , ве Молиме изберете вистинската големина следи големината на табелата! Големина : ве Молиме Овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Оваа Азија Големина е Помала од Европска Големина. Висина 160cm , Тежина 54kg , Носат Големина XL . Ако не знаете како да плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Како да се избере големина : Како се допаѓа оваа слика да се измери вашиот панталони' Половината, Колковите, Бедро. Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.2 cm kg L cm 70 - 76 94 56 99 155-160 45-50 40-42 28-30 инч 27.4 cm kg M cm 66 - 72 90 54 97 150-155 40-45 38-40 26-28 инч 26. Маргина на грешка во производот е 2-3cm. Ако ја изберете големината и тоа не ви одговара, ние не сме одговорни. Ако не сте сигурни големината, ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина, и вашиот половината, колковите големина. Големина Вовед Азија Единица Половината Колковите Бедрото Должина, Висина и Тежина Евра НАС S cm 62 - 68 86 52 95 145-150 35-40 36-38 24-26 инч 24.6 cm kg 3 XL cm 82 - 90 106 62 105 170-180 60-67 48-50 34-36 инч 32.0 cm kg cm XL 74 - 80 98 58 101 160-165 50-55 42-44 30-32 инч 29. Бидете сигурни да се консултирате со нас за големина.3 cm kg За Цел : Купат повеќе производи, ве молиме да користите шопинг количка. Ве молиме додадете нашата продавница во вашите букмарк ознаки на продавници, што можеме да им понудиме подобра услуга за вас. За Враќање и Обнова : Ако не сте задоволни со вашите елементи, можете да разменувате предмети во 7 дена, но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Купувачот е единствено одговорна за царинење на стока во вашата земја. Враќање на предмети за нас со следење на број, тогаш ние ќе ја испрати на правото ставки на вашиот веднаш. Пасош датум се задолжителни според cutsoms прописи на државата каде што се превозот од. За Боја : Боја на производ може да се разликува, ние мора да се запамети дека ова е професионална фотографија ( блиц на камерата, осветлување, следи поставување ). За Големина на : Бидете сигурни дека пред купување ве молиме rewview нашата големина на табела и како да се одреди големината. За Превозот : Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена по уплатата.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
AW006
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Лажни Патентите
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
LOMAIYI
боја:
Армијата Зелената Боја, Каки, Темно Сива, Роза, Темно Сива
Големина:
S - 3XL
Сезоната:
Пролет лето Есен
Функција:
Се Водат, Брзо Сушење, Водоотпорен, Дише
Ткаенини:
Полиестер 87%, Spandex 13%
Објектот:
женски панталони
Тип:
девојки панталони
тип 1:
слабеење панталони
тип 2:
Панталони За Жени Лето
тип 3:
pantacourt femme ete

Слични производи во категоријата