• Неодамнешно
  • -30 %
Пролет Лето Секојдневен Литература Лабава Широк нога панталони Панталони Жените Солидна Џеб Средината на Половината Глуждот Должина Памук, Лен Жена Панталони

Пролет Лето Секојдневен Литература Лабава Широк нога панталони Панталони Жените Солидна Џеб Средината на Половината Глуждот Должина

DEN 1367.00
DEN 1952.16

Количината на стоката
Това е достапна


Пролет Лето Секојдневен Литература Лабава Широк нога панталони Панталони Жените Солидна Џеб Средината на Половината Глуждот Должина Памук, Лен Жена Панталони
Мерка големина во цм
големина(cm) Должина Половината Хип Една Големина 88 68-95 105
1 CM=0.39 инчен
(мерена од страна, ве молиме оставете мала разлика во големината)
Ве молиме двојно проверете ја големината пред да го купат.
Забелешка : ве Молиме миење темно и светло обоените алишта одделно.
Пакетот вклучува : 1 парче жените панталона(други додатоци не се вклучени)

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Гроздобер,Џебови
Одговара Тип:
Лабава
Број На Модел На:
XUE529
Бренд Име:
xiangyihui
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Затворање Тип:
Drawstring
Должина:
Ankle-Length Pants
Панталона Стил:
широк нога панталони
Пол:
Жените

Слични производи во категоријата