• Неодамнешно
  • -32 %
Boho Жените Дама Побрзаа Worsted Рамен Нето Мрежа Секси Панталони транспарентен Ултра Тенок Светлина Широк Нога Панталони Лето Перспектива Панталони

Boho Жените Дама Побрзаа Worsted Рамен Нето Мрежа Секси Панталони транспарентен Ултра Тенок Светлина Широк Нога Панталони Лето

DEN 463.00
DEN 681.12

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
види преку панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
OMSJ
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Панталона Стил:
широк нога панталони
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
боја:
како слики
Големина:
s, m, l
Сезоната:
Лето

Слични производи во категоријата