• Неодамнешно
  • -29 %
Висок Половината Копчето До Жените Во Дресот На Печатени Capris Панталони Глуждот Должина Staight Начин Канцеларијата Дама Поп Лето Домот Панталони Bottoms

Висок Половината Копчето До Жените Во Дресот На Печатени Capris Панталони Глуждот Должина Staight Начин Канцеларијата Дама Поп

DEN 1223.00
DEN 1722.24

Количината на стоката
Това е достапна


Производ Тежина : 200g

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Материјал:
Полиестер
Должина:
Ankle-Length Pants
Стил:
Формално
Одговара Тип:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Шарени
Половината Тип:
Висок
Пред Стил:
Станот
Панталона Стил:
Директно
Број На Модел На:
LZ165
Пол:
Жените
Бренд Име:
YL

Слични производи во категоријата