• Неодамнешно
  • -15 %
BIVIGAOS 2018 Пролет Лето Нови Високо Половината Pleated Chiffon Широк Нога Панталони Еластична Секојдневен Лабава Панталони Исечете Тенки Панталони Жени

BIVIGAOS 2018 Пролет Лето Нови Високо Половината Pleated Chiffon Широк Нога Панталони Еластична Секојдневен Лабава Панталони

DEN 408.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Може да биде најблиску натпревар во фотографии. Ако имате било какви прашања, ве молиме прашајте!
Превозот и ракувањето со
Ние, исто така продаваат на други производи, ако треба други елементи, можете да пратите e-mail на нас, кажи ни производите информации (количина, бои и квалитетот на фотографијата ќе биде подобро). Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ве молиме e-mail на враќање адреса и детали за целосно враќање на средствата. Благодарение толку многу за вашата купување !
Плаќање
1.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
?Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
Меѓутоа,ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно.
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Ние обично го прифати многу начини на плаќање
2.
?Тоа ќе потрае 15-25 работни дена. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги. Ви благодариме за вашето разбирање. За Египет, Јужна Америка и руски, тоа можеби се земе со 25-35 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. Ви благодариме!
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работни дена по приемот на вашата исплата
Ние брод објекти со ЕМС, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната
Бесплатен Превозот :
?Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
?Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
?За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
* Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!
Детали За Производот :
Материјал : Chiffon ( полиестер ) Боја : црна, каки, сива, розова, сина, морнарица, Големина : една големина, слободни големина ( еластични ) (Таму може да биде 1-3 см грешка, и може да биде малку надвор боја, ако умот, ве молиме претпазливи да се купи! Ви благодарам !) ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА ( CM ) Големина Половината Колковите Должина Тежина Една големина 64-95cm 100-150cm 86cm 45-75kg ве МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 1-3 CM(0.

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BIVIGAOS
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Pleated,Ниту Еден
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
Плус Големина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Пред Стил:
Pleated
Материјал:
Полиестер
Панталона Стил:
широк нога панталони
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Должина:
Ankle-Length Pants
Големина:
one size, free size
боја:
црна, каки, розова, сива, сина, морнарица
Style1:
pantalones mujer cintura алта
style2:
pantalon femme
Style3:
лето панталони за жени
Style4:
панталони жени
Style5:
pantalon

Слични производи во категоријата