• Неодамнешно
  • -38 %
2018 Две Парчиња ОЛ Поставите Notched Едно Копче Јакна и Долго Панталона Одговара на Жени Бизнис Јакни и Блејзери Секојдневен Тимови feminino

2018 Две Парчиња ОЛ Поставите Notched Едно Копче Јакна и Долго Панталона Одговара на Жени Бизнис Јакни и Блејзери Секојдневен

DEN 1595.00
DEN 2572.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Бренд Име:
STILURE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Памук,Полиестер,Spandex
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
is_customized:
No
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
LY455
Стил:
Канцеларијата Дама
Пол:
Жените
боја:
Сива,црна
Тип На Објект:
канцеларија дами панталона одговара

Слични производи во категоријата