• Неодамнешно
  • -7 %
Жените Формално Панталона Одговара за Свадби Деловни Костуми за Статистика Униформа Дизајни во Домот Формално Одговара на 2 Компјутери Жените Вечер Партија Одгов?

Жените Формално Панталона Одговара за Свадби Деловни Костуми за Статистика Униформа Дизајни во Домот Формално Одговара на 2 Компјутери

DEN 4419.00
DEN 4751.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Ако купите два или повеќе елементи заедно. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. Купи повеќе заштедат повеќе. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1.

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Состав:
Памук мешавина
Јака:
Notched
is_customized:
Yes
Бренд Име:
auguswu
Затворање Тип:
Едно Копче
Број На Модел На:
13
Облека Должина:
Редовни

Слични производи во категоријата