• Неодамнешно
MDT962B-1A компатибилен LCD дисплеј 9 инчен за E64 M64 M300 ЦПУ систем CRT монитор,ИМААТ ВО ПАРК

MDT962B-1A компатибилен LCD дисплеј 9 инчен за E64 M64 M300 ЦПУ систем CRT монитор,ИМААТ ВО ПАРК

DEN 9120.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата цел е призната како што се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики.кога ќе го одбра превозот метод, ве молиме да ги прашате нашите продавачот за да го промените вкупно задолжен за специјални производи. Гаранција : Квалитетот е предвидено. Ние нудиме 30day гаранција на сите наши производи.Време на испорака : DHL,UPS-от,Fedex,EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-35 дена зависи од земјата доставени до. Нашите програмски кабли имаат ДОЖИВОТНА гаранција. Ако објектот е фабрички запечатени со производство мора да се врати уште со фабрички запечатени пакет или нема враќање ќе бидат дадени
Нови и Во акции тука !!!
ИСПОРАКА : 1.Било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. Вашето задоволство е секогаш наш БР.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.MDT962 B-1 A 9" Замена LCD Монитор за Мицубиши E60 E68 M64 M64s CNC CRT Карактеристики :
Овој производ е индустриски LCD монитор, што се користи за замена на 9 инчи еден килибар боја CRT екранот на Мицубиши ЦПУ систем М3 M310 M320 E60 M64 M64 S C64 серија. Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
Поврзани со 9 инчен предмети за оваа замена :
MDT962 B-1 A MDT962 B-2 A MDT962 B-4А-BM09 DF FCUA-CT100 FCU6-DUE71 FCU6-DUE71-1
Нашите производи во сите усвојување на увезените индустриски LCD панелот и снабдувањето со електрична енергија од компаниите, како што се ОСТРИ & AUO да гарантира дека таа има долг животен век, ниска стапка на неуспех, погодни за работа состојба на континуирана употреба на 24 часа, без секојдневно одржување, со точно истите механички големината на оригиналната дупка сајт, и брзо може да се врати производство толку долго како да се приклучиш во сигнал интерфејс и моќ интерфејс. Спецификации :
Сигнал интерфејс : 10 игли за печатење плоча тип на сигнал конектор (исто како и оригиналниот M64, E60 системи)
Напојување : AC85-265 V
Моќност : 10 W
Дисплеј : 8.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
seawens
Број На Модел На:
MDT962B-1A E64 M64 M300
Материјал:
ПВЦ
Тип:
CNC Екранот
превозот:
Пресметува во касата
Производи Статус:
Имаат во парк
Гаранција:
365 дена(без Физички Оштетувања)
SIMATIC HMI ПОПРАВКА ДЕЛОВИ:
Нови во Кутија

Слични производи во категоријата