• Неодамнешно
FCUA-CT100 компатибилен LCD дисплеј 9 инчен за M500 M520 ЦПУ систем CRT монитор,ИМААТ ВО ПАРК

FCUA-CT100 компатибилен LCD дисплеј 9 инчен за M500 M520 ЦПУ систем CRT монитор,ИМААТ ВО ПАРК

DEN 10320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време. Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Сите производи се качил преку строга тест пред пратката. Ние нудиме 30day гаранција на сите наши производи.Било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Во споредба со оригиналниот CRT монитор, LCD монитор има предности на едноставна структура, пониска потрошувачка на енергија, малку дневна дефект, силни вибрации отпор, силни електромагнетни пречки отпор, едноставни за одржување, мала тежина, и полесно да се стандардизација, итн. DHL ПРОЗОРЦИ Fedex или ЕМС е достапна за превозот. Повратни информации : на Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.8 kg
Технички карактеристики : уредување на локацијата на инсталацијата, plug and play, без грешки, без секојдневно одржување
По-продажбата на услугата : 1 година гаранција на Оригинални МИЦУБИШИ CRT екранот како што следува : Ние ќе се тестира овој пакет пред превозот !!!
Белешки : Item(s) се испраќаат на следниот работен ден, откако уплата и да се расчисти.FCUA-CT100 9" Замена LCD Монитор Посебно за Мицубиши M50 M520 систем CNC CRT Карактеристики :
Овој производ е индустриски LCD монитор, што се користи за замена на 9 инчи еден килибар боја CRT екранот на Мицубиши ЦПУ систем М3 M310 M320 E60 M64 M64 S C64 серија. Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена. Превозот на трошоците направени се за вас.Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас,ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Ние картичка за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет. Вашето задоволство е секогаш наш БР.
Сите модели се на редовни акции за да се обезбеди брза испорака и некои специјални користите екранот може да се изменуваат.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
seawens
Број На Модел На:
FCUA-CT100 M500 M520
Материјал:
ПВЦ
Тип:
CNC Екранот
превозот:
Пресметува во касата
Производи Статус:
Имаат во парк
Гаранција:
365 дена(без Физички Оштетувања)
SIMATIC HMI ПОПРАВКА ДЕЛОВИ:
Нови во Кутија

Слични производи во категоријата