• Неодамнешно
  • -18 %
OOOT BAORJCT,1812713, 5/8 16 мм Бронзирање на еластичноста Лента , 10 јарди DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен превозот

OOOT BAORJCT,1812713, 5/8 16 мм Бронзирање на еластичноста Лента , 10 јарди DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен

DEN 193.00
DEN 235.20

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од $ 5 , јас ќе ви даде бесплатен превозот. Pls поднесе цел, прво да не се плаќаат, кажи ми, јас ќе ви даде за промена на цена, тогаш ќе плати.
Лента Тип : Еластичен
Материјал : Полиестер
Ширина : 5/8inch 16mm
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки
фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други
DIY додатоци итн.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Број На Модел На:
1812713
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер

Слични производи во категоријата