• Неодамнешно
Ново 1 '25мм црвено срце цртан филм лента 10 јарди DIY рачно изработени материјал коса поклон свадба подарок декорација. Grosgrain панделки

Ново 1 '25мм црвено срце цртан филм лента 10 јарди DIY рачно изработени материјал коса поклон свадба подарок декорација. Grosgrain

DEN 188.16

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте на нашиот магазин
Предмет : grosgrain печатење лента
Материјал : 100% полиестер влакна
Суровини : Увезените суровини grosgrain полиестер влакна Европа зелена high-tech текстилни бои
Процес : преносот на топлината, умре печатење
Пакување : 10 јарди/многу
Слики : сите слики во оваа продавница се направи во реалниот живот. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги купат.
Превозот : Таа ги зема околу 15 — 25 дена и тоа може да потрае неколку дена за да имаат строги царински проверки
користете: Децата коса лакови, лакови, минијатурни капи, свадба декорации,d ecorate девојки фустани, фестивали, партии, партијата декорација, итн Забелешка : боја на лентата може да се разликува малку во зависност од причината на екранот

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
1
Број На Модел На:
Лента
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Срцето

Слични производи во категоријата