• Неодамнешно
  • -9 %
Нова трговија на Големо 400yards Не сече мека Водат чипка лента 2.6 см широк, DIY Облека/Accessories/флорални додатоци, итн. декорација

Нова трговија на Големо 400yards Не сече мека Водат чипка лента 2.6 см широк, DIY Облека/Accessories/флорални додатоци, итн.

DEN 2179.00
DEN 2394.72

Количината на стоката
Това е достапна


Нова трговија на Големо 400yards Не сече висок квалитет мека Водат чипка лента 2.6 см широк, DIY Облека/Accessories/флорални додатоци, итн. декорација
широк:2.6 cm
должина:400 метри
боја: се погледне на слики
Совети : Ние обезбеди бесплатен превозот логистика не е следи, по напуштањето на Кина, пратката ќе ви биде доставена пликови на патот, ако ви треба повеќе да се обезбеди логистика, ве молиме изберете Кина Пост регистрирани парцела, логистика или други плаќаат.
Во продавница за да го купи истиот ден изнесува повеќе од $ 9, ние ќе се овозможи и слободно Кина Пост регистрирани парцела логистика, вклучувајќи ги сите земји, транзит време 20-60 дена за да се дојде, бидејќи во различни земји, во различни времиња транспорт се должи на извозот расте секоја година, во поштата зголемен обем на работа транспорт капацитет нема почетна стабилна, повремени транспорт одложувања, ве молиме да се разбере.
Таму каде што е повеќе прифатлива и ефикасна логистички e Packet, логистичка компанија само обезбедува услуги во следниве земји, Русија /
НИ / Украина / Норвешка / Австралија / Германија / Израел / велика БРИТАНИЈА / Саудиска Арабија / Канада / Франција, транзит време од 15 дена или па да се постигне, купување износ од $ 20 ќе бидат обезбедени бесплатно, продавница некои од стоките не се обезбеди, бидејќи имаме ограничени стока профит, кога не се разбере она што значи, ве молам напишете ми.
e Packet логистика за да стигнат до Русија и сад, голем број на пониски транспортни трошоци, набавната вредност ја надминува $ 10, ние ќе се овозможи и слободно, вклучувајќи ги и сите стоки продавница

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Шема:
Геометриски
Ширина:
1/2
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Извезена
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
5656565
Стил:
се водат

Слични производи во категоријата